Get Adobe Flash player
BEZPIECZNE ZAKUPY W CZASIE COVID-19
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów! Nie ryzykuj - zostań w domu. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z zakupem i transportem materiałów niezbędnych realizacji wykonywanych przez nas prac. Doradzamy w kwestii wyboru materiałów, dokonujemy zakupu w wybranych sklepach i dostarczamy własnym transportem. Oferta tylko dla klientów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!
Start Sprzątanie piwnic

postheadericon Sprzątanie piwnic Lublin-Swidnik

Jedną z ciekawych usług świadczonych przez naszą firmę jest sprzątanie piwnic i tym podobnych pomieszczeń (strychy, garaże, poddasza itd.). Każdy, kto ma piwnicę wie, że często gromadzimy tam szereg niepotrzebnych przedmiotów czy sprzętów, zużyte ubrania lub zepsuty sprzęt AGD/RTV. Nasza firma sprzątająca oferuje szybkie i sprawne sprzątanie bądź całkowite opróżnienie piwnic oraz podobnych pomieszczeń.

W ramach naszych usług zapewniamy własny transport. Z piwnicy możemy usunąć wszystko, co klient uzna za zbędne. Szybko pozbędziemy się z Państwa piwnicy makulatury, starych mebli, ubrań, starych telewizorów, sprzętu elektronicznego itp. Na życzenie klienta możemy zająć się również wywozem złomu czy gruzu. Dzięki posiadaniu własnego transportu jesteśmy w pełni dyspozycyjni i chętnie dostosujemy harmonogram prac do konkretnych wymagań czasowych klientów.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie doświadczenie w tego rodzaju pracach. Pozwala nam to zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie najbardziej wymagających klientów. Za każdym razem indywidualnie ustalany cennik usług dopasowując go do zakresu prac, jakie są przez Państwa wymagane.

(od godz. 7:00 do 18:00)

Mamy jeszcze wolne terminy na padziernik 2022

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Sonda
Komu zlecasz remont swojego mieszkania?