Get Adobe Flash player
BEZPIECZNE ZAKUPY W CZASIE COVID-19
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów! Nie ryzykuj - zostań w domu. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z zakupem i transportem materiałów niezbędnych realizacji wykonywanych przez nas prac. Doradzamy w kwestii wyboru materiałów, dokonujemy zakupu w wybranych sklepach i dostarczamy własnym transportem. Oferta tylko dla klientów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!
Start Sprzątanie magazynów

postheadericon Sprzątanie magazynów Lublin - Świdnik

Oferujemy kompleksowe sprzątanie magazynów oraz tym podobnych obiektów wielkopowierzchniowych. Gwarantujemy najwyższą jakość prac dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu dostosowanego do czyszczenia dużych powierzchni, odpowiednio dobranym chemicznym środkom czyszczącym oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, potrafiącej szybko i dokładnie uporać się z nawet najpoważniejszymi zadaniami. W ramach naszej oferty zapewniamy:

  • Sprzątanie różnego typu magazynów i hal
  • Mycie i czyszczenie posadzek, w tym posadzek chłodni spożywczych
  • Impregnację posadzek
  • Czyszczenie i mycie elewacji wewnętrznej
  • Usuwanie śladów po oponach samochodowych
  • Usuwanie smarów, olejów itp.
  • Mycie regałów oraz innych mebli
  • Mycie okien, drzwi itp.
  • Czyszczenie i mycie bram oraz ramp załadunkowych

W ramach oferty nasza firma sprzątające zapewnia zarówno usługi okazjonalne (interwencyjne) jak i proponuje stałą współpracę zgodnie z grafikiem ustalonym wraz z klientem. Oferujemy również codzienne sprzątanie i dbałość o stałe utrzymanie czystości w magazynach oraz tym podobnych obiektach wielkopowierzchniowych. W przypadku każdego zlecenia indywidualnie ustalamy cennik sprzątania i prac porządkowych. Na koszt usług wpływa w tym przypadku powierzchnia i rodzaj obiektu, jego przeznaczenie, zakres wymaganych przez klienta prac czy harmonogram sprzątania (częstość). Charakteryzuje nas skrupulatność, dbałość o szczegóły, rzetelność i profesjonalne podejście do wszelakich, nawet najtrudniejszych zadań, jakie stawiają przed nami nasi klienci.

(od godz. 7:00 do 18:00)

Mamy jeszcze wolne terminy na padziernik 2022

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Sonda
Komu zlecasz remont swojego mieszkania?