Get Adobe Flash player
BEZPIECZNE ZAKUPY W CZASIE COVID-19
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów! Nie ryzykuj - zostań w domu. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z zakupem i transportem materiałów niezbędnych realizacji wykonywanych przez nas prac. Doradzamy w kwestii wyboru materiałów, dokonujemy zakupu w wybranych sklepach i dostarczamy własnym transportem. Oferta tylko dla klientów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!
Start Sprzątanie hal

postheadericon Sprzątanie hal Lublin - Świdnik

Sprzątanie hal wymaga użycia innych środków i metod niż na przykład w przypadku sprzątania domów, mieszkań czy biur. Dysponujemy odpowiednimi urządzeniami oraz środkami chemicznymi pozwalającymi na gruntowne czyszczenie, sprzątanie i porządkowanie wszelakiego tego typu powierzchni, począwszy od hal produkcyjnych na wielopoziomowych parkingach kończąc. Dobieramy odpowiedni sprzęt, metodę oraz środki czyszczące w zależności od tego czy mamy do czynienia z zanieczyszczeniami powstałymi w procesie produkcyjnym czy np. w skutek użytkowania hal wystawienniczych lub targowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • Kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych i przemysłowych
  • Sprzątanie i odkurzanie stref nad taśmami produkcyjnymi
  • Mycie posadzek w chłodniach
  • Mycie i czyszczenie regałów i innych mebli
  • Mycie i czyszczenie okien, drzwi, bram i ramp załadunkowych
  • Czyszczenie i mycie elewacji wewnętrznej
  • Czyszczenie, mycie i impregnację posadzek itp.

Nasza firma sprzątająca zawsze dostosowuje się do konkretnych wymagań klientów. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, zatem obejmuje tylko te działania i prace porządkowe, które interesują w danej chwili naszych klientów. Oferujemy zarówno sprzątanie okazjonalne w tym interwencyjne jak i stałą współpracę oraz systematyczne prace porządkowe (dbanie o czystość hal na co dzień). W przypadku każdego zlecenia opracowujemy cennik i indywidualnie określamy koszt naszych usług w dbałości o pełną satysfakcję klientów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych, rzetelnych i skrupulatnych pracowników.

(od godz. 7:00 do 18:00)

Mamy jeszcze wolne terminy na padziernik 2022

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Sonda
Komu zlecasz remont swojego mieszkania?