Get Adobe Flash player
BEZPIECZNE ZAKUPY W CZASIE COVID-19
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów! Nie ryzykuj - zostań w domu. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z zakupem i transportem materiałów niezbędnych realizacji wykonywanych przez nas prac. Doradzamy w kwestii wyboru materiałów, dokonujemy zakupu w wybranych sklepach i dostarczamy własnym transportem. Oferta tylko dla klientów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!
Start Malowanie

postheadericon Malowanie Lublin - Świdnik

Przed przystąpieniem do malowania najpierw oczyszczamy powierzchnię ze starych warstw farb i tapet. W razie potrzeby wygładzenia powierzchni wykonujemy gładź. Kolejnym ważnym elementem jest wybór rodzaju farby, którego dokonujemy w zależności od tego jakie pomieszczenie naszego mieszkania będzie malowane.

Wyróżniamy:

  • farby emulsyjne, mające zastosowanie na wszystkich rodzajach powierzchni, są bardzo wydajne i dość szybko schną. Ze względu na stopień odporności na czyszczenie farby te oznaczane są jako I (najbardziej odporne na zmywanie), II (średnio odporne) oraz III (najtańsze, do ścierania na sucho). Najlepiej sprawdzają się w sypialni czy salonie;
  • farby olejne, stosowane głównie do malowania powierzchni drewnianych czy metalowych, przy remoncie mieszkania zastosujemy je do odmalowania framug, drzwi, kaloryferów. Są to farby o długim okresie schnięcia;
  • farby lateksowe, ceramiczne, silikonowe to rodzaje farb bardzo odpornych na działanie wody, polecane są szczególnie do kuchni, łazienki czy przedpokoju. Stosujemy je również do malowania innych pomieszczeń, jeżeli zależy nam na zmywalności zabrudzeń.

Pracujemy ze wszystkimi rodzajami farb, a w szczególności polecamy:

Aby łatwiej było wybrać odpowiedni kolor farby polecamy wzorniki farb:

(od godz. 7:00 do 18:00)

Mamy jeszcze wolne terminy na grudzie 2022

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Sonda
Komu zlecasz remont swojego mieszkania?